O nás

“NejAutodíly“ je společnost specializující se na prodej turbodmychadel, převodovek, hřebenových řízení, tažných zařízení, kompresorů klimatizací atd.... Jsme firma působící na trhu již od roku 2005. Naší snahou je nejen poskytnout Vám kvalitní autodíly od všech renomovaných světových výrobců za co nejpříznivější ceny, ale také zajistit profesionální přístup, vytvořit si dlouhodobý vztah se zákazníky a partnery a nadále jej rozvíjet.

Specializujeme se

Specializujeme se především na prodej, opravy a repasi turbodmychadel na osobní a užitková vozidla, na nákladní vozidla a zemědělskou techniku. Dále se zabýváme opravami a prodejem převodovek, jak manuálních, tak automatických, které držíme skladem takřka na veškeré vozy. Dále v Naší nabídce můžete nalézt: tažná zařízení, výfuky, kompresory klimatizací,olejové čerpadla na VW, Škoda, Audi, hřebenové řízení a servočerpadla, střešní nosiče a boxy, nosiče kol, které můžete nalézt přímo v našem e-shopu a prostřednictvím tohoto e-shopu si je také objednat. Jako novinku a po velké poptávce zákazníku, jsme začali repasovat DPF filtry, filtry pevných částic.

V současné době disponujeme největšími skladovými zásobami tohoto specifického zboží na Moravě. Klademe důraz na maximální uspokojení potřeb zákazníka a na kvalitu poskytovaných služeb ve všech oblastech působení firmy.
Od počátku svého působení prošla firma značným vývojem, který je spjat s neustálým rozšiřováním sortimentu a přizpůsobování se přání zákazníka.

Motto:

Vaše přání bereme vážně! 

Věříme v budoucí úspěšnou spolupráci a těšíme se na kontakt s Vámi.
Tým nejautodily.cz