Zabýváme se repasí turbodmychadel, manuálních a automatických převodovek, repasí hřebenových řízení

Nejautodíly.cz
Montážní středisko
přihlášení
0 Kč
celk. cena s DPH
0

O nás

NejAutodíly“ je společnost působíci na trhu již od roku 2005, jsme mladá avšak dynamická a rozvíjející se firma, orientující se převážně na prodej náhradních dílů na všechny typy osobních a užitkových vozů.Naší snahou je nejen poskytnout Vám kvalitní autodíly od všech renomovaných  světových výrobců za co nejpříznivější ceny, ale také zajistit profesionální přístup, vytvořit si dlouhodobý vztah se zákazníky a partnery a nadále jej rozvíjet.

  • Naší specializací je prodej, servis a opravy turbodmychadel a převodovek. Dále montujeme tažná zařízení. V současné době disponujeme největšími skladovými zásobami tohoto specifického zboží na Moravě.
  • Klademe důraz na maximální uspokojení potřeb zákazníka a na kvalitu poskytovaných služeb ve všech oblastech působení firmy.
  • Od počátku svého působení prošla firma značným vývojem, který je spjat s neustálým rozšiřováním sortimentu a přizpůsobování se přání zákazníka.

 

Klíčové slova: 

turbo, turba, turbodmychadlo, turbodmychadla, repas turba, repase turba, repasované turbo, repasované turba, repasované turbodmychadla, repasované turbodmychadlo, nové turbodmychadlo, nové turbodmychadla, nové turbo, nové turba, turbo ostrava, turbodmychadla ostrava, opravy turbodmychadel Ostrava, podtlak turbodmychadel, podtlak, Garret, KKK, Holset, repasované převodovky, převodovka, repas, repasovaná převodovka, manuální převodovka, automatická převodovka, opravy manuálních převodovek, opravy automatických převodovek, tažné zařízení, tažná zařízení, tažné, servo, servo čerpadlo, řízení, hřebenové řízení, opravy řízení, oprava řízení, repase hřebenového řízení, repas řízení, kompresor klimatizace, klimatizace, klima, repasovaný kompresor klimatizace, repasovaný klimakompresor, nosiče, střešní nosiče, nosič na tažné zařízení, nosič na kolo, střešní box, střešní boxy, rakev, vozíky za kolo, Thule, Hakr.

 

google-site-verification: google32209381edd02d75.html

 

Motto:

Vaše přání bereme vážně!

Poslání firmy:

Našim posláním je obstarat pro Vás kvalitní náhradní díly na všechny typy osobních i užitkových vozů, za ceny pro Vás nejpříznivější a s maximálním důrazem na flexibilitu a uspokojení Vašich specifických požadavků.

 

Věříme v budoucí úspěšnou spolupráci a těšíme se na kontakt s Vámi.
Tým nejautodily.cz