O společnosti | Nejautodily.cz

Nejautodíly.cz
Montážní středisko
přihlášení
0 Kč
celk. cena s DPH
0

O nás

NejAutodíly“ je společnost působíci na trhu již od roku 2005, jsme mladá avšak dynamická a rozvíjející se firma, orientující se převážně na prodej náhradních dílů na všechny typy osobních a užitkových vozů.Naší snahou je nejen poskytnout Vám kvalitní autodíly od všech renomovaných  světových výrobců za co nejpříznivější ceny, ale také zajistit profesionální přístup, vytvořit si dlouhodobý vztah se zákazníky a partnery a nadále jej rozvíjet.

  • Naší specializací je prodej, servis a opravy turbodmychadel a převodovek. Dále montujeme tažná zařízení. V současné době disponujeme největšími skladovými zásobami tohoto specifického zboží na Moravě.
  • Klademe důraz na maximální uspokojení potřeb zákazníka a na kvalitu poskytovaných služeb ve všech oblastech působení firmy.
  • Od počátku svého působení prošla firma značným vývojem, který je spjat s neustálým rozšiřováním sortimentu a přizpůsobování se přání zákazníka.

 

Klíčové slova: 

turbo, turba, turbodmychadlo, turbodmychadla, repasované turbo, repasované turba, repasované turbodmychadla, repasované turbodmychadlo, nové turbodmychadlo, nové turbodmychadla, nové turbo, nové turba, turbo ostrava, turbodmychadla ostrava, podtlak turbodmychadel, podtlak, repasované převodovky, převodovka, repas, repasovaná převodovka, manuální převodovka, automatická převodovka, tažné zařízení, tažná zařízení, tažné, servo, servo čerpadlo, řízení, kompresor klimatizace, klimatizace, klima, nosiče, střešní nosiče, nosič na tažné zařízení, nosič na kolo, střešní box, střešní boxy, rakev, vany do kufru, vozíky za kolo, vozík na kolo.

 

Motto:

Vaše přání bereme vážně!

Poslání firmy:

Našim posláním je obstarat pro Vás kvalitní náhradní díly na všechny typy osobních i užitkových vozů, za ceny pro Vás nejpříznivější a s maximálním důrazem na flexibilitu a uspokojení Vašich specifických požadavků.

 

Věříme v budoucí úspěšnou spolupráci a těšíme se na kontakt s Vámi.
Tým nejautodily.cz